افزودن لایک به مقالات وردپرسی، قابلیتی بسیار کاربردی است که به واسطه‌ی آن می‌توان متوجه شد چند درصد کاربران از متن و محتوای سایت راضی هستند و چند درصد نسبت به آن رضایت خاطر ندارند. این قابلیت در سئوی وب‌سایت هم تاثیر به‌سزایی دارد. شاید در شبکه‌های مجازی مختلف مثل اینستاگرام، واتساپ، تلگرام و … این قابلیت را دیده باشید ولی در این مقاله می‌خواهیم به چگونگی نصب و استفاده از این قابلیت بر روی سایت بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

لایک

لایک

افزودن لایک به مقالات وردپرس با WP Ulike

اضافه کردن قابلیت لایک به نوشته‌های وردپرسی، بسیار کار راحتی است که تنها با نصب افزونه‌ی WP Ulike قابل اجرا است. این افزونه دارای 2 نسخه‌ی رایگان و پولی است اما اگر شما فقط قصد اضافه‌کردن لایک به نوشته‌های وردپرسی را در ذهن دارید، هیچ نیازی به خرید نسخه پولی آن ندارید و شما بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای و با نصب نسخه رایگان آن می‌توانید از این قابلیت بهره‌مند شوید.

نصب و فعالسازی افزونه WP Ulike

نصب WP Ulike

نصب WP Ulike

حال برای نصب و فعالسازی این افزونه، وارد داشبورد وردپرس خود شوید و از قسمت افزونه‌ها، دکمه‌ی افزودن را فشار دهید.

افزونه WP Ulike

افزونه WP Ulike

سپس در کادر جستجو، عبارت WP Ulike را سرچ کنید و افزونه را روی سایت خود نصب کنید.

فعالسازی WP Ulike

فعالسازی WP Ulike

حال شاهد آن هستیم که پس از نصب و فعالسازی این افزونه، در قسمت منو، گزینه‌ای به اسم “وردپرس یولایک” اضافه شده است. شما می‌توانید با مراجعه به قسمت تنظیمات، قسمت‌های مختلف آن را به دلخواه خودتان تغییر دهید. همچنین در قسمت “آمارهای وردپرس” نحوه کارکرد افزونه و کاربران‌تان سنجیده می‌شود.

کار با این افزونه بسیار راحت است چرا که تمامی منوی این افزونه از زبان فارسی پیروی می‌کند.

جمع بندی

به راحتی و با نصب افزونه رایگان wp Ulike می‌توانید قسمتی جهت لایک کردن نوشته‌های سایت توسط کاربران‌تان را اضافه کنید که هم بر روی سئوی سایت تاثیرگذار است و هم باعث تعاملی دو طرفه بین کاربر و شما می‌شود. همین ویژگی باعث می‌شود شما شناخت بهتری نسبت به مخاطبان‌تان پیدا و بر اساس علایق آن‌ها، مطالب را بارگذاری کنید؛ پس تعلل نکنید و سریع نسبت به نصب این افزونه اقدام کنید.

درج دیدگاه